Krasty si zmrdeček užil sobotu ještě o level lépe než my všichni. Svezl se s neskutečnou, kráásnou a fungující S15 a jo to chceš!! ..ikdyž večer na MR bylo také pár „..náctek“, které by sis vyzkoušel hned při první příležitosti. Ne kecám, bylo tam snad víc hezkých prdelek než aut..!! Šílená koncentrace – husty auto, zenska, husty auto, zenska, auto, 2 zensky .. to taky chceš!! (doufáme, že ani dámy nebyli zklamány*)). Už aby byla hotová tílka a trička, ve kterých Vás tam lidi budeme moc rádi fotit (momentkovat), hlavně v létě, holky.
Atmosféra MR byla prý božská, skvělá, ale zkušenější a starší matadoři se i trochu nudili. Jak jsme si tu s tím začali pozdě, tak si to teď musíme pomalu vypimpit a doladit).. nic není hned. V té Chuchli jsme byli úplně poprvé a doufáme (i Vy), že jsme tam nenechali velkej bordel. Je to tam poměrně super. Joo vyřídít tak světlo na náš čas to by bylo dobré, ale nebudeme zase choulostivý. Zaplnili jsme úplně celé parkoviště..až to chvili začalo působit jako bychom byli fakt mezi svými, hrozně pěkný prostě. Vlastně jsou dlouho neviděl tolik stylu a „knowHow“ pohromadě)). Crown of Insane snad musí mít krásný uplně všechno kolem sebe nebo co asi? – ano musí proto to děláme.
Na Strahově hell…ikdyž jen s pár čerty..chyběla nám červená R8 a další co minule, kdy každý chvilku, zvučil strahovské podchody a podloubí..tam si příště někdo nacouvejte. Motorkáři k nám už konečně patří taky..konečně! Zabijáci všichni!
V Letňanech bylo taky nějak narváno..líbí se nám, že se režim časového harmonogramu docela ujal a zaběhl. Vyzerá to, že mnoho lidí si vybralo jen některé z míst a otom to je. Paráda.
FOTOS on FB Crown of Insane Official

 

#coimidnightrun #crownofinsane


[embedplusvideo height=“376″ width=“616″ editlink=“http://bit.ly/24tDujt“ standard=“http://www.youtube.com/v/bL9COZTeILU?fs=1&vq=hd720″ vars=“ytid=bL9COZTeILU&width=616&height=376&start=&stop=&rs=w&hd=1&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=“ id=“ep4692″ /]


Bez názvu3