.

.

 

 

New COI streetwear HOODIES available now – CLICK!
MIDNIGRTRUN | coffe with some friends..
MAIN EVENT: SCPP_4.0 | Street Cars Parking Praha 4.0 – AUGUST 2X15

 


 

8.8.2015 – Ostrov Štvanice | PRAHA ►“..first hi-class carshow in Czech Republic..“◄ ORGANIZAČNĚ i bez daného programu to COI parta zvládla na výbornou a opravdu, málo kde uvidíte podobná auta pohromadě. Ihned po příjezdu na místo určení se nás ujal člověk, který jasně vysvětlil co a jak, kde zaplatit vstup, kam zaparkovat a kde doplnit tekutiny. Příprava musela dát zabrat. Po celou dobu bylo dostatek pití, jídla, místa, volnosti a zábavy. Místo samo o sobě je pecka – prostě ostrůvek, klidová zóna, parčík. (Jen bych příště na nějakou tu lampu pověsil do očí bijící směrovku akce (kvůli novým hostům), nějak jsem si nebyl jist, zda cestičku mezi kurty můžu dráždit .) BYLO NA CO KOUKAT…. Podle informací proběhla akce bezproblémově i přes větší venkovní teploty. Jelikož bylo asi tak 40°C ve stínu a na slunci tak 500°C, o klimatizaci odlehčení měli svá čela orosenější než obvykle. Káry nádherný (viz.několik galerií níže), oči vyvalený i přes indispozici několika očekávaných strojů. Hodně lidem se rozbušily písty, někdo ladil kolem auta SUICIDE ANGELS – Andílky na nejlepší fotku a přispíval tak i na charitu). Dění se s lehkým odstupem rozhodlo čím dál víc lidí sledovat od stánku s pivem…slunce nabíralo na síle, chlazení fungovalo perfektně. Jo, to bylo to místo, kde foukalo.. Na moment se zúčastnili i páni četníci, ale i na ně bylo vedro a tak po krátké rozpravě s Andílkem Sabinkou opustili výheň. Diváků se na akci dokutálelo s ohledem na prosluněnou sobotu celkem dost, …populární byla podle rychlejšího zhodnocení a počtu fotek hlavně auta ve stínu stromů.

Karel Ch.

===================================================================================== Nejpříjemnější na SCPP je ta směsice vyjímečnosti a rozmanitost strojů. Počínaje Imprezama třeba od Toyoco Servisu, které dohromady počtem vedou, 3000GT VR-4, bílá S13 s RB, červená S14 od Custom Garage, Hondice, BMW..jedno mělo kola široká, jak na Lambo, úžasné! Topově nalakovaný Mercedes s nádherným interiérem, Fordy RS…italové a mnoho krásných Volkswagenů na vzduchu a se spoustou stylu, který nás baví, stejně tak Škodovky i Seaty..

Naleštíno, sníženo, vyrámováno, přestavěno, naladěno, sešito a na stylovejch kolech..nakonec se dokonce objevilo Lamborghiny Diablo SV, které bylo jak náhodně spatřené ufo..lol. Úžasný náročný den..přemýšlíme o změně termínu. Poslední 4 roky jsme měli na SCPP vždy největší horka..a také druhá strana ostrova se nádherně proměnila, tam se nám to asi líbí ještě víc. Těšte se..

Díky skvělým partnerům, kterými byli POWERTECH CHIP, COCAINE Double Energy Drink, Hair Point a velké díky za pomoc s chodem celé akce patří SUICIDE ANGEL’s..Sabče a Michaele, Ali, Lizzie a Saphi..** Letos se nám podařilo získat ceny pro vítěze za 50.000,- Kč .. (PowerTech věnoval 4x poukaz na své služby v hodnotě 10.000,-Kč – DĚKUJEME) Ceny se rozdělily mezi Verunku Votavovou se úžasným Cee’dem, Romana Subaru Impreza GC8 s bodykitem 22B, Jetta na krásných kolech OZ. Fittipaldy Martina Slavíka a Polo na vzduchu Martina Kalivody.

Ještě jednou velké poděkování účastníkům i divákům za přátelskou, pozitivní a bezprostřední atmosféru i přes omamující vedro.

POZOR 4 GALERIE : ↓↓↓↓↓

 


[flickr_set id=“72157656584511258″]


[flickr_set id=“72157657036381422″]


[flickr_set id=“72157656606660518″]


[flickr_set id=“72157656654472370″]


#cars #petrolheads #vedro #cocaine #pivo #vodka #suicideangels #grilovani #crownofinsane


Fotka_COCAINE_Mesic_FB

11759687_969509509737732_1281098524_n

Bushman_logo

PowerTech_logoSG_logo1

.